Kuchyň je skutečným srdcem domova. Každý den tady začíná i končí. Zde nejen vaříme, jíme, pečeme, ale také sedáváme s rodinou a přáteli. Proto musí být dokonalá.

Kuchyně

Naše kuchyně v sobě kombinují perfektní design, kvalitní a odolné materiály. Díky nim působí kuchyně svěžím, moderním a elegantním dojmem.
více inspirací
Vyrábíme kvalitní české kuchyně, které dokonale padnou do každého bytu, rodinného domu. Kuchyně na míru v sobě obsahují všechny moderní prvky, luxusní spotřebiče a hlavně Vaše představy.
Ve specializovaném softwaru Vám zhotovíme 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.
Vlastní design studio, konstrukční kancelář a moderní výrobní zázemí umožňují skloubit kvalitu a funkčnost s dokonalým designem. Dopřejte si kvalitu, kterou Vám nabízí naše kuchyně.
Poskytujeme kvalifikované poradenské a projekční služby. Poradíme Vám, jaký typ kuchyně na míru by byl vhodný do Vašeho interiéru, doporučíme barevné kombinace kuchyní, použité materiály, vhodné spotřebiče.

Kitchen catalogue - download or get it for Free!

Take an advantage of the virtual viewing or downloading of our catalogues. Some of our catalogues you can order directly to your adress. Catalogues are shipped according to the availability.

send it vie Post office - free

SAPHO – KITCHEN 2017

You can plan your dream kitchen with us!

view catalogue download catalogue
Navštivte nás